протидії корупції
та громадської
експертизи влади

СТОЛИЧНІ ПОПЛІЧНИКИ СЕПАРАТИСТІВ

Кому війна, а кому вдалий період для бизнесу. Викриваємо  співпрацю  українських видавництв з ворожими російськими компаніями, що друкують антиукраїнську літератруру. 

ГО «Всеукраїнська Народна Рада протидії корупції та громадської експертизи влади» (надалі – Народна Рада) завітала до офісів компаній “ФОРС УКРАЇНА” та «Міжнародне агентство із захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством в кіберпросторі», що за перевіреною інформацією, зрадили українців, не тільки тих, що воюють і гинуть на сході за цілісність України,  а й увесь народ! Співпраця з ворогом це найвищий злочин в час війни, це ЗРАДА!

Візит до даних українських компаній, був не спроста. Здійснивши моніторинг і експертизу імпортованих і друкованих товарів на вітчизняний ринок, Народна Рада виявила та з’ясувала, що київська компанія з гучною і неоднозначною назвою «Міжнародне агентство із захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством в кіберпросторі»  є імпортером з Росії замовлень також київської компанії ТОВ “ФОРС Україна», яке є представництвом ворожого для українців видавництва «Ексмо», що спеціалізується на випуску “фантастичної” і “художньої” літератури, що вихваляє армію і силові структури РФ, а також державних і громадських діячів, які для нас українців є зрадниками, катами та расистами, пропагує зневагу і ненависть до України.

Слід зазначити, що раніше — 7 серпня,  СБУ Львівської області вже порушило крімінальне провадження по відношенню до данного імпортера, з приводу видання та розповсюдження на території України книжок, які містять неправдиву інформацію щодо соціально-політичних процесів що відбуваються в країні. Видавцями літератури, що фігурують в справі, визначеної, як антиукраїнська та сепаратистська є – російське видавництво «Ексмо», та афільовані з ним видавництва «Алгоритм» та «Яуза».

Видавництво «Яуза» було засновано в 1993 році. Спочатку спеціалізувалось на дитячо-юнацькій літературі, а на даний момент змінило профіль і за родом своєї діяльності спеціалізується на суспільно-політичній тематиці. Основне завдання, яке ставить перед собою видавництво — це виховання військово-патріотичного духу у підростаючого покоління Росіі.

Інформація з офіційного сайту як бачимо — пропагує зневагу і ненависть до України: http://yauza.info/load/istorija/serija_quot_antimajdan_brat_na_brata_quot/60

http://www.ednist.info/news/13295

Литературный политический заказЗ книги Андрія Ваджри «Украина, которой не было. Мифология украинской идеологии»: «Украинство всегда существовало в некрофильском предчувствии собственной гибели. «Ще не вмерла Украина» – вряд ли найдется более депрессивный и «заупокойный» гимн, чем бандеровский. Что это за государство, которое гордится не достижениями и процветанием, а тем, что пока еще не сдохло?! И разве может быть у такой страны достойное будущее?»

Видавництво «Ексмо» має дуже широкий і багатий асортимент, родзинкою якого є проплачені кремлівські замовлення.

Так звані серії антиукраїнських “фантастичних” книг – що виходять із видавництва, як гарячі пиріжки. Ось приклади деяких книг явно антиукраїнського змісту: Украинский ад. Это наша война!”, “Украинский фронт. Красные звезды над Майданом”, «Поле боя — Украина. Сломанный трезубец»,  “Украина в огне”, «Война 2010. Украинский фронт» (“бестселлер”, виданий тиражом 25 тис. примірників), «Русско-украинские войны»,  Поле боя – Севастополь. Город-герой против НАТО, «Бандеровский геноцид», «Дикое поле 2017. На руинах»… А також під виглядом художньої літератури, поширюють на Україні книги серії “Наемник”: Поликарпова “Восточный легион”, Михайлова “Чего не прощает ракетчик” та інший друкований бруд що описує, як “на помощь братьям-славянам приходят российские добровольцы, которые не могли отвернуться от цинично уничтожаемой нации» та роз’яснює: чому Крим завжди залишався російським, чому українці перестали бачити в росіянах братський народ та кому був вигідний Євромайдан і хто зараз перебуває при владі, вихваляє армію і силові структури РФ, а також державних і громадських діячів, які для нас українців є зрадниками, катами та расистами!

 Украинский АдФутуристический боевик о гражданской войне на Украине. Восставший Юго-восток истекает кровью в неравной борьбе против бандеровских карателей и натовских оккупантов – но русские не сдаются! “ Анотація до книги Березіна Украинский ад. Это наша война!

Не однозначне за своїм політичним симпатіям видавництво «Алгоритм» в останні роки випускає книги, назви яких говорять самі за себе: «Последнее прибежище. Зачем Коломойскому нужна Украина»«Охота на Бандеру. Как боролись с Майданом в СССР»«Пешки в чужой игре. Тайная история украинская национализма»«Бандера и бандеровщина»«Война на Украине день за днём»«Как воюют в Донбассе»  та інш. За даними з публічних офіційних джерел, редактора «Алгоритму» включено до списку осіб, які підлягають арешту за підтримку сепаратистів Донбасу Службою безпеки України. (Інформація з сайту видавництва: http://algoritm-izdat.ru/2015/08/20/vinovnyi-v-nelyubvi-k-bandere/ ), http://zavtra.ru/content/view/moskovskij-protsess/

 

Нагадуємо про те, що раніше, книжки видавництв «Ексмо», «Яуза» та «Алгоритм» увійшли в заборонений до ввезення на територію України перелік книжок сепаратистського та антиукраїнського спрямування.

 

Отже, приводів для візиту до офісів українських компаній з метою проведення обшуку (в присутності співробітникив МВС), арешту  антиукраїнської антидержавної сепаратистської літератури та громадського затримання керівників компаній — було більш ніж достатньо.

Націлені на справедливі і радикальні дії активісти і члени громадського об’єднання, в компанії представників МВС, завітали спочатку до офісу компанії «Міжнародне агентство із захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством в кіберпросторі». Керівництво компанії вчинило супротив представникам влади і активістам громадського об’єднання, а потім плутано, ухиляючись і відхрещуючись від фактів співпраці з ворожими російськими видавництвами, брехливоо виправдовувало себе прикриваючись дитячою літературою. Але факти річ уперта. І тут постає питання №2: а об’єми літератури на складах підприємства з’явились Бог зна як? Оскільки, згідно митних даних таких об’ємів там бути не могло.

 

 

 

Після “теплої зустрічі” з виконавцем, громада завітала до офісу замовника – київської компанії “Форс Україна”, що знаходиться в бізнес центрі Форум (просп. Московський, 9). Як стало відомо Народній Раді, співзасновником “ФОРС Україна” є Людмила Божко (близька товаришка матері засновника російського видавництва «Ексмо»Олега Новікова). Координує весь процес — харків’янин Олександр Кірпічов, а за поширення антиукраїнського бруду серед українців,  відповідає громадянка РФ —  директор з продажу «Форс Україна» Олена Амурцева, яка раніше працювала в Головному Офісі «Ексмо», а пізніше в його Київській філії (до припинення діяльності «Ексмо Україна») і займалася питаннями постачання проросійської літератури на Україну.

Попереджені своїм “партнером” («Міжнародним агентством із захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством в кіберпросторі») керівництво компанії втекло з офісу залишивши найманих співробітників в зачиненому офісі. Вимоги співробітників МВС, керівництво товариства проігнорувало – обіцянку з’явитись і надати можливість обстежити склад і офіс.

На сьогодні, по цій справі по відношенню до обох компаній, розпочато слідство. Всеукраїнська Народна Рада пильнує за його розглядом і сподіваємось, що реакція буде жорсткою і професійною!

Ми закликаємо свідомих громадян і представників ЗМІ підтримати наші намагання по боротьбі з поширенням сепаратистських настроїв і разом встати на варту інформаційної безпеки. Ваша патріотична участь це спільне пильнування за розглядом справи і поширення матеріалів серед громадян. Зрадників треба виявляти та присікати!

Ми не маємо право бути байдужимо і мусимо запобігти розпалу інформаційної бомби!

Слідкуйте за нами
Запрошуємо долучитися до Народної Ради

ПІБ (обов'язково)

E-mail (обов'язково)

Укажіть вашу освіту і покликання

Мітки