протидії корупції
та громадської
експертизи влади

Змусимо владу боротись зі  зрадниками, що поширюють сепаратиську літературу

Вимагаємо жорстких і радикальних заходів по недопущенню ввезення в Україну друкованої продукції, спрямованої на розпалювання будь-якого виду ворожнечі.

Кому війна, а кому вдалий період для бизнесу. У Києві, в серці нашої держави компанія з гучною і неоднозначною назвою «Міжнародне агентство із захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством в кіберпросторі» побудувала свій успішний бізнес з “вдалим” і “вигідним” замовником ТОВ “ФОРС УКРАЇА”, суть якого поширення антиукраїнської антидержавної сепаратистської літератури російських видавництв “Ексмо” та “Яуза”, що відкрито і публічно підтримують сепаратистів ДНР і ЛНР.

Видавництво «Яуза» було засновано в 1993 році. Спочатку спеціалізувалось на дитячо-юнацькій літературі, а на даний момент змінило профіль і за родом своєї діяльності спеціалізується на суспільно-політичній тематиці. Основне завдання, яке ставить перед собою видавництво — це виховання військово-патріотичного духу у підростаючого покоління Росії (інформація з офіційного сайту: http://yauza.info/load/istorija/serija_quot_antimajdan_brat_na_brata_quot/60) і як бачимопропагандує зневагу і ненависть до України http://www.ednist.info/news/13295

«Украинство всегда существовало в некрофильском предчувствии собственной гибели. «Ще не вмерла Украина» – вряд ли найдется более депрессивный и «заупокойный» гимн, чем бандеровский. Что это за государство, которое гордится не достижениями и процветанием, а тем, что пока еще не сдохло?! И разве может быть у такой страны достойное будущее?»

З книги Андрія Ваджри «Украина, которой не было. Мифология украинской идеологии»

 

 Видавництво «Ексмо» має дуже широкий і багатий асортимент, родзинкою якого є проплачені кремлівські замовлення.

Так звані серії антиукраїнських “фантастичних” книг – що виходять із видавництва, як гарячі пиріжки. Ось приклади деяких книг явно антиукраїнського змісту: Украинский ад. Это наша война!”, “Украинский фронт. Красные звезды над Майданом”, «Поле боя — Украина. Сломанный трезубец»,  “Украина в огне”, «Война 2010. Украинский фронт» (“бестселер”, виданий тиражом 25 тис. примірників), «Русско-украинские войны»,  Поле боя – Севастополь. Город-герой против НАТО, «Бандеровский геноцид», «Дикое поле 2017. На руинах»… А також під виглядом художньої літератури, поширюють на Україні книги серії “Наемник”: Поликарпова “Восточный легион”, Михайлова “Чего не прощает ракетчик” та інший друкований бруд що описує, як “на помощь братьям-славянам приходят российские добровольцы, которые не могли отвернуться от цинично уничтожаемой нации» та роз’яснює: чому Крим завжди залишався російським, чому українці перестали бачити в росіянах братський народ та кому був вигідний Євромайдан і хто зараз перебуває при владі, вихваляє армію і силові структури РФ, а також державних і громадських діячів, які для нас українців є зрадниками, катами та расистами!

“Футуристический боевик о гражданской войне на Украине. Восставший Юго-восток истекает кровью в неравной борьбе против бандеровских карателей и натовских оккупантов – но русские не сдаются! “ Анотація до книги Березіна Украинский ад. Это наша война!

З листопада 2014 року в Україні  зареєстроване і функціонує ТОВ «ФОРС Україна», яке є представництвом ворожого для українців видавництва «Ексмо», що спеціалізується на випуску багатотисячних тиражів представленої вище «літератури». Українське підприємство є замовником та розповсюджувачем антиукраїнської літератури, а функцію імпортера виконує ТОВ «Міжнародне агентство із захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством в кіберпросторі».

Як стало відомо, співзасновником “ФОРС Україна” є Людмила Божко (близька товаришка матері засновника російського видавництва «Ексмо» — Олега Новікова). Координує весь процес — харків’янин Олександр Кірпічов, а за поширення антиукраїнського бруду серед українців,  відповідає громадянка РФ —  директор з продажу «Форс Україна» Олена Амурцева, яка раніше працювала в Головному Офісі «Ексмо», а пізніше в його Київській філії (до припинення діяльності «Ексмо Україна») і займалася питаннями постачання проросійської літератури на Україну.

 За нескінченні потоки ворожої антиукраїнської сепаратиської літератури, що прибувають в Україну з сусідньої держави взялись органи державної влади.

7 серпня 2015 року СБУ Львівської області порушило кримінальне провадження з приводу видання та розповсюдження на території України книжок, які містять неправдиву інформацію щодо соціально-політичних процесів, які відбуваються в країні – за ч.1 ст.161 КК України. Видавцями літератури, що фігурують в справі, визначеної, як антиукраїнська та сепаратистська є – російське видавництво «Ексмо», та афільовані з ним видавництва «Алгоритм» та «Яуза». А імпортер ворожої літератури — «Міжнародне агентство із захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством в кіберпросторі».

Також, 10 серпня 2015 р. Дарницький суд м. Києва ухвалив позов і заборонив розмитнення та ввіз в Україну двох машин з грузами вище вказаного импортера, з метою запобігання розповсюдженню на території України ворожої антиукраїнської сепаратиської літератури

Але, нажаль, це непоодинокий випадок. Подібне практикується по всій території України! В своїх хитрощах, поплічники сепаратистів доходять до того, що під нейтральною обкладинкою приховують вороже “чтіво”.

Шкода від роботи таких підприємств подвійна: окрім  розповсюдження на території України антиукраїнської сепаратиської літератури вони ще й сприяють розквіту контрабанди!

Тому, щоб не допустити інформаційного промивання мозку українців (гіркий приклад якого ми вже маємо – захоплений півострів Крим, де промиті голови народу, не відаючи в яке ярмо їх затягують, були анексовані) та вистояти перед агресором, не довести до розколу і зберегти цілісність нашої Батьківщини, необхідно вжити жорсткі і радикальні заходи по недопущенню ввезення в Україну товарів та друкованої продукції, що містить антиукраїнський, сепаратистський зміст та спрямованої на розпалювання будь-якого виду ворожнечі, а саме:

  • застосувати тимчасові заборони імпортної діяльності ТОВ «ФОРС УКРАЇНА», ТОВ «Міжнародне агентство із захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством в кіберпросторі»
  • заборонити ввезення будь-якої друкованої продукції компаній, що підтримують сепаратистів (це стосується і не тільки книг).

 Мусимо звикати жити в умовах війни. Лише в такому разі у нас є шанс перемогти.

Слідкуйте за нами
Запрошуємо долучитися до Народної Ради

ПІБ (обов'язково)

E-mail (обов'язково)

Укажіть вашу освіту і покликання

Мітки