Активісти вимагали у Зеленського очищення суддів

У четвер, 6 червня, кілька сотень активістів прийшли до стін Адміністрації Президента України, щоби вимагати від Володимира Зеленського розпустити чинний склад Вищої кваліфікаційної комісії суддів та звільнити з посади голову Київського районного суду Одеси Сергія Чванкіна, якого вони звинувачуть у корупції.

Так, 31 травня, Чванкін складав іспит у ВККСУ і комісія постановила, що Чванкін відповідає обійманій посаді. Крім того, активісти заявляють, що для проходження перекваліфікації Чванкін дав хабара членам комісії.

Водночас активісти наводять багаточисельні приклади його корупційної діяльності. Зокрема, невідповідність у його електронних деклараціях.

Тож активісти з плакатами «Чванкіна — на нари» та «Зеленський розгони ВККСУ» прийшли до АП, щоб передати свої вимоги.