Депутату, який привласнив 300 тисяч гривень з державного бюджету, оголошено про підозру

Депутату Кремінської районної ради, який створив організовану злочинну групу та привласнив бюджетні кошти в сумі 300 тис. грн, оголошено про підозру.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

“Слідством встановлено, що депутат — керівник комунального закладу області створив та очолив на території Кремінського району злочинне угруповання, учасники якого упродовж 2015-2017 років, зловживаючи службовим становищем, використовуючи завідомо неправдиві офіційні документи, при поставці речей та продуктів харчування за значно завищеними цінами заволоділи бюджетними грошовими коштами в сумі близько 300 тис. грн”, — додали у прокуратурі.

Крім того, повідомлено про підозру ще двом мешканцям області у вчиненні вказаного кримінального правопорушеня у складі організованої злочинної групи.