Двом міністрам доручили розібратися з підлеглими-корупціонерами

Національне агентство з попередження корупції знову виявило у держслужбовців конфлікт інтересів.

Два члени українського уряду – міністри освіти і науки Лілія Гриневич і її колега з Мінекономрозвитку Степан Кубів – отримали приписи від Національного агентства з питань запобігання корупції.

Припис першої стосується глави комітету з фізичного виховання та спорту МОН, який не прийняв передбачені законом заходи зовнішнього врегулювання конфлікту інтересів у Юрія Кана, колишнього начальника херсонської філії свого комітету, в прямому підпорядкуванні якого перебувала його дружина.

Першому віце-прем’єру Кубіву внесли припис щодо Катерини Охотницької, яка, виконуючи обов’язки директора «Інституту підготовки кадрів промисловості».

Нагадаємо, на минулому тижні в НАПКА повідомили, що стосовно проректора КПІ і ще двох посадових осіб направлено до суду адміністративні протоколи за порушення вимог закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Національне агентство з питань запобігання корупції створило і відкрило Реєстр корупціонерів.

Крім того, повідомлялося, що торік Олександр Мангул став новим керівником антикорупційного відомства, змінивши на цьому місці Наталію Корчак.