ГО «Всеукраїнська народна рада протидії корупціїї та громадської експертизи влади» засуджує дії в.о. начальника Одеської митниці Тупальского С. В., який  захищає інтереси корупціонерів, які є його підлеглими.

В.о. начальник Одеської митниці Сергій Володимирович Тупальский та його підлеглі Передерій Володимир Всеволодович  та  Артеменко Андрій Володимирович з метою приховуванння скоєнних ними злочинів, по яких Державне Бюро Розслідувань, СБУ, ВБ ДФС України уже ведуть слідство по важких статтях КК України, продовжують тиск на експортерів волоських горіхів та задіяли нову схему з патентами на права інтелектуальної власності для перешкоджання їх законній діяльності, а також припустився залякуванню чесних журналістів, які висвітліюють злочинні діяння Одеської митниці.

В якості доказів журналісти АСПІ використали офіційні листи та записи телефонних розмов підприємців з представниками одеської митниці, а також коментарі активістів, які дуже обурили пана Тупальского, про що він виклав в пості на своїй сторінці в Facebook. Митника зачепили, законні вимоги активістів передати корупціонерів до правоохоронних органів, згідно з п.2 статті 207 КПКУ, якою надано кожному громадянину право на затримання та передачу в руки правоохоронних органів порушників закону.

В додаток, ми оприлюднюємо документ за підписом в.о. начальника Одеської митниці Сергія Тупальского, який передали підприємці, щоб експерти, журналісти та юристи дали оцінку тій нісенітниці, яка в ньому написана.