протидії корупції
та громадської
експертизи влади

Голова ДПС України Сергій Верланов з Василем Костюком відновили схему Януковича

Скандальний Голова ДПС України Сергій Верланов, що знаходиться у прямому підпорядкуванні обнальщика Василя Костюка, які за даними деяких засобів масової інформації тільки за останній місяць обікрали країну на суму понад один мільярд гривень, вирішили по старій схемі Януковича «кошмарити» бізнес.

Спочатку за вказівкою Голови ДПС Верланова Сергія та Костюка Василя усім українським бізнесменам в чатах були надіслані незрозумілі повідомлення з проханням із 24.02.2020 року припинити свою роботу.

До тих підприємств, які не виконали вказівок даного повідомлення, терміново була застосована корупційна схема часів Януковича.

Так, податківці вступили у змову зі слідчим Національної поліції України та передали йому списки «неугодних підприємств». В свою чергу слідчий надіслав їм же (податківцям) листа по незрозумілій справі, відкритій за фактом шахрайства та яка жодним чином не стосується підприємницької діяльності. На підставі даного листа ДПС України розпочала блокування діяльності законослухняних підприємств.

У звязку з цим, підприємці готують колективні заяви до ДБР, НАБУ, ГПУ, Міністра внутрішніх справ України, а також збираються пікетувати Кабінет Міністрів України і Офіс Президента України.

Також у розмові з одним із директорів підприємств, останній повідомив про наміри звернення до Посольства США в Україні з численними доказами розкрадання державної казни України Головою ДПС України Верлановим Сергієм Олексійовичем та Костюком Василем.

Слідкуйте за нами
Запрошуємо долучитися до Народної Ради

ПІБ (обов'язково)

E-mail (обов'язково)

Укажіть вашу освіту і покликання

Мітки