Холодницький відсторонив старшого прокурора САП через провал в оборонній справі

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький відсторонив старшого прокурора САП у справі про схеми в оборонній сфері.

Рішення відсторонити старшого прокурора групи прокурорів від проведення процесуального керівництва через, фактично, провал у процесуальному керівництві у цьому провадженні”, — сказав Холодницький.

Як повідомлялося, 11 березня у четвертій частині журналістського розслідування «Bihus.info» йшлося про те, що працівники Служби безпеки, Військової прокуратури, Державної фіскальної служби і Національного антикорупційного бюро допомагали засновнику ТОВ «Оптимумспецдеталь» Андрію Рогозі вирішувати різні проблемні питання.

У розпорядженні журналістів опинилося телефонне листування, у якому йдеться, що Рогоза і його партнер Віталій Жуков давали хабарі правоохоронцям за закриття кримінальних справ. При цьому фірма спеціалізувалася на постачанні на оборонні підприємства, які входять до концерну «Укроборонпром», контрабандних деталей до військової техніки з Росії.

За результатами засідання 6 березня Рада національної безпеки і оборони доручила провести аудит і ревізію діяльності Укроборонпрому.