На Одещині намагались незаконно приватизувати одне з підприємств «Укроборонпрому»

Одеським окружним адміністративним судом задоволено позов заступника військового прокурора Південного регіону України в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України, Державного концерну «Укроборонпром», ДП «Спеціальне конструкторське бюро «Молнія» до Другого Малиновського відділу державної виконавчої служби міста Одеса Головного територіального управління юстиції в Одеській області.

Рішенням суду визнано протиправними дії відділу щодо звернення стягнення на нерухоме майно Державного підприємства загальною площею 5815 кв м.

Зважаючи на те, що відповідно до чинного законодавства України вказане майно не підлягає приватизації та не може бути відчужене, судом також скасовано і постанови про його арешт.

Отже, завдяки рішучим та своєчасним діям Військової прокуратури Південного регіону України попереджено незаконну реалізацію нерухомого майна державного підприємства «Спеціальне конструкторське бюро «Молнія», ринкова вартість якого наразі становить понад 50 млн гривень.