На Вінничині ГПУ спіймала на хабарі начальника відділу одного з районів ГУ Держгеокадастру

Генеральна прокуратура спільно з СБУ  спіймали на хабарі  начальника відділу одного з районів ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області.

Про це йдеться в  прес-службі Генеральної прокуратури України.

Прокуратура спільно з працівниками Управління СБУ у Вінницькій області спіймали на хабарі начальника відділу одного з районів Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.
Правопорушниця вимагала грошові кошти розміром 60 тис грн за погодження відповідних документів на видачу наказу про дозвіл на виготовлення технічної документації для передачі у власність трьох земельних ділянок загальною площею 6 га.

09.01.2019 одразу після одержання другої частини неправомірної вигоди у розмірі 30 тис грн вказану особу затримано, вилучено речові докази.

Наразі проводяться невідкладні слідчі  дії, спрямовані на встановлення обставин вчиненого кримінального правопорушення, вирішується питання про повідомлення затриманій про підозру та обрання запобіжного заходу.