НАБУ затримало екс-главу Нацгвардії Аллерова

Національне антикорупційне бюро під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури провели затримання екс-глави Національної гвардії України Юрія Аллерова, а також двох посадових осіб «Укрбуду».

«У Главку НГУ, вдома у Аллерова, в ряді приватних компаній, які укладали договори з НГУ, йдуть обшуки. Предмет справи вже давно відомий — закупівля квартир НГУ на Печерську, які обміняли на нерівноцінні житлоплощу на околиці Києва», — повідомляють в прес- службі.
Про причини затримання високопоставленого військового написав також відомий журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці в Facebook.

Бутусов уточнює, що, за його даними, кримінальна справа було однією з вагомих причин звільнення Аллерова з поста командувача НГУ.

«Приблизно рік тому у Аллерова виник конфлікт з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, який вимагав відставки Аллерова, але звільнити командувача по закону можна тільки за згодою міністра і президента. Тому МВС захищати Аллерова не буде», — пише журналіст.
Нагадаємо, генерал відібрав у сімей загиблих квартири і подарував своїм близьким.

Командувач НГУ генерал Юрій аллер наказав підлеглим з’ясувати, хто такий Євген Шевченко і, хто є замовником його матеріалу про багатомільйонну корупційній угоді з квартирами, які повинні отримати сім’ї загиблих.