НАБУ завело справу на депутата Ради Омельяновича: не вніс у декларацію 19 земельних ділянок

Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження за фактом можливого декларування недостовірних даних депутатом Верховної Ради Денисом Омельяновичем (фракція «Опозиційного блоку»).

Справа відкрита 18 лютого за статтею 366-1 Кримінального кодексу.

Кримінальне провадження ґрунтується на результатах перевірки декларації депутата Національним агентством з питань запобігання корупції.

Згідно з фабулою справи, Омелянович за 2015 рік не задекларував відомості про 19 земельних ділянок та квартиру, які належали йому на праві власності, а також відомості про квартиру і земельну ділянку, що належали його дружині.

Як повідомляли Українські Новини, САП скасувала закриття справи про можливе декларування недостовірної інформації депутатом Ради Олександром Вілкулом.

Раніше, НАБУ закрило справу стосовно депутата Ради Вілкула (ПРО).

Національне антикорупційне бюро закрило кримінальне провадження за фактом можливого незаконного збагачення депутата Верховної Ради Юрія Мороко(фракція «Опозиційний блок») на 40 млн гривень.