НАЗК: Посада судді не належить до посад, пов’язаних з високим рiвнем корупції

НАЗК завершило перевiрку декларації суддi Верховного Суду.

Посада судді не належить до посад, пов’язаних з високим рівнем корупційних ризиків.

На офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції опубліковано рішення НАЗК про результати здійснення повної перевірки поданої А. Лесько декларації за 2016 рік.

За результатами перевірки НАЗК вирішило:

• наявність конфлікту інтересів не встановлено;
  • правові підстави для встановлення ознак незаконного збагачення відсутні;
  • ознак правопорушень, передбачених частиною четвертою статті 172-6 КУпАП та статтею 366-1 КК України, не встановлено.

Відповідно до рішення Національного агентства від 17 червня 2016 року номер 2 посада судді не належить до посад з високим та підвищеним рівнем корупційних ризиків.

Тому на запитання в декларації «Чи належить ваша посада до посад, пов‘язаних з високим рівнем корупційних ризиків, згідно з переліком, затвердженим Національним агентством з питань запобігання корупції?» обирайте позначку «Ні».

«При відповіді на це запитання я помилково зазначила позначку «Так». Громадянське суспільство так довго і послідовно переконують в тому, що корінь зла і всіх негараздів — у державі, а топ-корупція знаходиться саме в судовій системі, що допущення такої помилки самими суддями, я думаю, є непоодиноким.Тому, шановні колеги, заповнюючи щорічну декларацію, знайте, що посада судді не належить до посад, пов‘язаних з високим та підвищеним рівнем корупційних ризиків», — зазначила Лесько.