НАЗК внесло приписи Міністру інфраструктури

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» Міністру інфраструктури України та в.о. Голови державного підприємства «Адміністрація морських портів України».

Внесено припис Міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну стосовно в.о. Голови державного підприємства «Адміністрація морських портів України» Райвіса Вецкаганса, який не вжив заходів для врегулювання потенційного конфлікту інтересів у підлеглої особи, чим порушив вимоги частини четвертої статті 28 Закону України «Про запобігання корупції».

Також внесено припис в.о. Голови державного підприємства «Адміністрація морських портів України» Райвісу Вецкагансу стосовно начальника Ренійської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» Сергія Строї, який не повідомив про наявність у нього потенційного конфлікту інтересів, зумовленого спільною роботою з близькою особою (дружиною), чим порушив вимоги пункту 2 частини першої статті 28 Закону України «Про запобігання корупції».

Приписи Національного агентства є обов’язковими до виконання.

За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.