ПІДПРИЄМЦІ ПРОТИ ХАБАРНИЦЬКОЇ СИСТЕМИ

Якщо жоден профільний міністр не може відповісти на питання «Чому ніхто не хоче експортувати товар до ЄС», то відповідь є очевидною, конкретні високопосадовці і їх підлеглі об’єднались в державне шахрайське групування (СБУ+МВС+ДФС).

До фактів: в.о. начальника Волинської митниці Мацибора Ігор Вікторович, головний інспектор М/П «Ягодин» Ужвій Валентина Ананьєвна, а також т.в.о. начальник Харківської митниці ДФС України – Мартинов Максим Артемович — вчиняють незаконні та противоправні дії, а саме – не випускають вже замитнені вантажі за надуманими підставами (дійсно законих підстав немає) і змушують до дачі хабаря.

Вище зазначені особи Волинської та Харківської митниці відкрито під час телефонних розмов зазначають, що для них чинне митне законодавство України та Європейські угоди котрі ратифіковані України — не авторитет. Для даних осіб, авторитетом та обов’язковим до виконання є вказівки та листи службових осіб СБ України. Таким “авторитетом” є заступник начальника відділу “К” СБУ- Коваленко Сергій Олександрович, який вже став “зіркою” передачі “Наші гроші” (телеканал «ЗІК»), але це не зупинило даного посадовця – він з більшим розмахом тисне і вимагає хабарі. Схема тиску: спільно з митницею, керуючись листом за його ж підписом, митники не випускають вантажі.

Тому, сьогодні ми пішли до Прем’єр-міністра, з метою і надією вплинути і розібратись з хабарницькою системою. ПІДПРИЄМЦІ проти дачі хабарів! Вони ВИМАГАЮТЬ ДАТИ ЇМ МОЖЛИВІСТЬ ПРАЦЮВАТИ ЗГІДНО ЗАКОНУ!