Поліція відкрила 3 провадження через підкуп виборців

З початку виборчої кампанії поліцейські відкрили 38 кримінальних проваджень, пов’язаних з виборами. За трьома з них порушникам вже обрано запобіжні заходи.
Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Вчора до поліції звернувся пенсіонер з Тернополя та повідомив, що невідомий по мобільному телефону здійснює підкуп виборців на користь одного з кандидата в Президенти України.

Аналогічні повідомлення надійшли від мешканців Харкова та міста Прилуки Чернігівської області.

За цими трьома фактами відкрито кримінальні провадження за ч.2 ст.160 ККУ, а саме підкуп виборця, учасника референдуму.

Всього за минулу добу на території держави зареєстровано 62 повідомлення про події, пов’язані з виборами. А з початку передвиборчої кампанії – 1041 повідомлення.