Порошенко підписав указ про звільнення Єлісєєва з посади заступника глави АП

Президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення Костянтина Єлісєєва з посади заступника глави Адміністрації президента (АП).

Указ №231/2019 був підписаний 16 травня і оприлюднений на сайті глави держави.

Костянтин Єлісєєв був призначений заступником голови АП в липні 2015 року і займався зовнішньополітичним напрямком. До цього він понад 5 років був послом України при Європейському Союзі. Днями Петро Порошенко нагородив його орденом «За заслуги» ІІ ступеня.

• 16 травня Єлісєєв подав заяву і сказав, що його рішення пов’язане з оголошенням дати інавгурації Володимира Зеленського.
  • Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко прийняв рішення про відставкуГолова Нацради з телебачення Юрій Артеменко подав у відставку.
  • Заступник генерального прокурора Євген Єнін подав у відставку. Заяву він написав за власним бажанням на ім’я глави ГПУ