ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ СБУ ТА МВС

СБУ і МВС, в взаємовигідній співпраці з поплічниками сепаратистів, фабрикують справи проти українських патріотів, що намагаються боротись і протидіяти антидержавним злочинам.

Так, компанія з гучною і неоднозначною назвою «Міжнародне агентство із захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством в кіберпросторі» (в особі директора Ферлій Данила) та ТОВ “ФОРС УКРАЇНА” (з керівником — Олександром Кірпічовим), співпрацюючі з росийськими компаніями, що підтримують сепаратистів Донбасу і Луганську, звернулись в “лавку” платних послуг і використали адмін ресурс проти нав’язливих громадських активістів ГО «Всеукраїнська Народна Рада протидії корупції та громадської експертизи влади» .
Мабуть дуже заважала бурна діяльність і протидія активістів, що їм було легше скинутись і “замовити”, чим відбріхуватись.

Дочекаємось, що скоро контрабандисти нас “замовлять”.