Ситника звинуватили в отриманні півмільйона доларів хабара

Колишній народний депутат Дмитро Крючков, якого підозрюють в махінаціях у енергетиці, звинуватив директора НАБУ Артема Ситника в отриманні хабара.

Про це він заявив на засіданні Солом’янського райсуду міста Києва у середу.

«Пан Ситник дійсно від нас отримував півмільйона доларів… за сприяння у слідстві», — сказав Крючков.

Він додав, що справу стосовно Ситника за отримання хабара і перевищення повноважень було відкрито.

«Вона давня, вона існує. Чи знає про неї Луценко? Думаю, що знає», — сказав екс-нардеп.

Крім того, Крючков заявив, що справу стосовно нього відкрито за дорученням президента Петра Порошенка.

За його словами, колишній генпрокурор Віктор Шокін відмовився відкрити справу, а спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький розпочав кримінальне розслідування. Він назвав звинувачення НАБУ абсурдними і «продуктом творчості прокурорів».

Крючкова екстрадували в Україну в понеділок, 15 квітня. Сьогодні суд обирає для екс-депутата запобіжний захід.