Суд арештував частину майна екс-очільника ДФС Продана

Солом’янський райсуд Києва наклав арешт на частину майна колишнього в.о. голови Державної фіскальної служби Мирослава Продана.
Про це повідомила речниця суду Яна Квітченко,передає видання «Українські новини».

За словами речниці, клопотання прокуратури було розглянуто ще 10 грудня 2018 року.

Суд частково задовольнив його і заарештував майно Продана.
За рішенням суду заарештовано нерухоме майно Продана.
Саме рішення суду закрите та не може бути оприлюднене відповідно до закону.

Тим часом, У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі заявили, що поки не отримали постанову суду щодо арешту майна колишнього глави ДФС.
Зазначимо, Мирослав Продан підозрюється у незаконному збагаченні на 89 мільйонів гривень за період роботи на посадах в.о. заступника та голови Державної фіскальної служби з липня 2016 року по червень 2018 року.
Згідно до цього  факту, були відкриті кримінальні провадження за ч.3 ст.368-2 (незаконне збагачення) і ч.3 ст.209 (відмивання коштів) КК України.