Суд не знайшов підстав для зняття з посади Владислава Мангера

Київський суд відмовив у продовженні строку відсторонення від посади Владислава Мангера, ім’я якого пов’язують з убивством активістки Катерини Гандзюк.

Відомо, що Шевченківський районний суд Києва постановив відмовити в продовженні терміну відсторонення від посади підозрюваному в організації вбивства Катерини Гандзюк Владиславу Мангеру. Відповідне рішення ухвалила суддя Наталя Притула.

«Суд постановив у задоволенні клопотання прокуратури про продовження терміну усунення відмовити», — сказала суддя, пише РБК Україна.

У коментарі журналістам сам Владислав Мангер розповів, що задоволений рішенням суду.

Прокурори від коментарів відмовилися і пішли із зали судового засідання. У справі на сьогоднішньому засіданні з’явились нові прокурори.

Відомо, що сторона звинувачення у справі Мангера просила звільнити його з посади строком на два місяці. Сторона захисту стверджувала, що, згідно з нормами КПК, не можна продовжувати термін відсторонення, якщо він вже закінчився.

Термін відсторонення Владислава Мангера з посади закінчився ще 6 квітня.