У Херсоні затримали контрабандиста

У Херсоні співробітники Служби безпеки України попередили контрабанду до країни-агресора колекції культурних цінностей.

Про це йдеться в  прес-службі СБУ.Встановлено, що громадянин України скуповував у місцевих колекціонерів предмети старовини для перепродажу за кордон.Як повідомляє СБУ, покупців чоловік підшуковував серед своїх знайомих та на спеціалізованих інтернет-аукціонах.

Правоохоронці затримали контрабандиста на одному із поштових відділень під час відправки до РФ колекції старожитностей, за яку зловмисник планував отримати тисячу доларів США.

Згідно висновків експертів, вилучені предмети старовини відносяться до періоду VІІ ст. до н.е. – ХV ст. н.е., вони мають велику історичну цінність й не підлягають вивезенню за кордон без відповідного державного дозволу.