Ветерани та активісти висловили обурення стосовно призначення Баканова

Активісти висловили обурення стосовно свавільної роздачі звань у керівництві СБУ.

6 червня під стіни СБУ прийшли небайдужі громадяни, щоб висловити своє обурення свавільною роздачею звань. Акція мала символічну назву «Звання є — честі нема!».

«Протизаконні, свавільні дії керівництва несуть велику загрозу національній безпеці України. Ми проти порушенням вимог законодавства стосовно присвоєння офіцерських звань. Це паплюження честі та гідності справжніх офіцерів», — прокоментували активісти.

За їхніми переконаннями,  Служба безпеки України, що «у важких умовах стоїть на захисті України не може собі дозволити дискредитацію власних звань».

Акція відбулась без сутичок.

Нагадаємо, Івану Баканову присвоїли військове звання після вступу на посаду в СБУ.