ВККС рекомендує призначити безстроково ще 6 суддів

Вища кваліфікаційна комісія суддів України визнала 6 суддів такими, що відповідають займаній посаді та рекомендує до призначення безстроково.

11 квітня на засіданнях колегій ВККС проводилися співбесіди та визначалися результати кваліфікаційного оцінювання 10 суддів місцевих судів на відповідність займаній посаді.

Так, за результатами кваліфікаційного оцінювання Комісія ухвалила рішення щодо 6 суддів, які відповідають займаній посаді:

— Олег Ванівський  — Апеляційний суд Львівської області;

— Олеся Дупляк — Господарський суд міста Києва;

— Леся Кармазіна — Господарський суд Дніпропетровської області;

— Марина Кухар — Харківський окружний адміністративний суд;

— Інна Романишена — Шевченківський районний суд міста Києва;

— Вероніка Сенюта — Деснянський районний суд міста Києва.

Також ВККС відклала розгляд питання щодо судді Оболонського районного суду міста Києва Олександра Луценка і судді Харківського окружного адміністративного суду Андрія Зінченка.

Кваліфікаційне оцінювання щодо судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області Олега Кімстачова припинено.

Окрім цього, стосовно судді Господарського суду Донецької області Олени Кротінової оголошено перерву.