З початку року податкова міліція Києва під координацією Ігоря Скорохода відшкодувала в бюджет кілька мільйонів завданих раніше збитків

Продуктивні святкові будні податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві поповнили бюджет держави декількома мільйонами, що раніше були умисно не сплачені непорядними підприємцями та завдали державі збитків у значних розмірах.

За результатами заходів, вжитих співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під керівництвом полковника податкової міліції Ігоря Скорохода в межах розслідування кримінального провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків, дві компанії-правопорушники відшкодували державі збитки в повному обсязі в сумі понад 1, 5 млн грн та 1,2 млн грн.

Зокрема, працівники податкової міліції під час розслідування кримінального провадження встановили, що службові особи столичного підприємства, яке здійснює торгівлю кавою і чаєм, у 2014 році створили документальну видимість придбання рекламно-консультаційних послуг у підприємств з ознаками фіктивності.

Унаслідок таких дій фігуранти ухилилися від сплати ПДВ та завдали державі понад 1,5 млн грн збитків. Завдяки заходам, вжитих працівниками податкової міліції, завдана державі шкода відшкодована в повному обсязі.

Відшкодував державі збитки, нанесені бюджету від своєї діяльності, ще один неплатник податків, який виробляє труби та профілі із пластмас.

Під час розслідування кримінального провадження працівниками податкової міліції було встановлено, що службові особи цієї київської компанії у 2016 році документально оформили низку безтоварних операцій щодо придбання товарів і послуг у компаній з ознаками фіктивності.

Внаслідок таких дій фігуранти ухилилися від сплати ПДВ та завдали державі понад 1,2 млн грн збитків. За результатами заходів, вжитих співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під керівництвом полковника податкової міліції Ігоря Скорохода в рамках розслідування кримінального провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків, компанія–правопорушник відшкодувала державі збитки в повному обсязі.