Завдяки боротьбі ГО «Всеукраїнська народна рада протидії корупції та громадської експертизи влади» з корупціонерами Одеської митниці машини з вантажами нарешті поїхали.

Корупціонери з ДФС України Власов з Кривицьким та Одеської митниці Тупальський, Мартинов, Передерій, Тищенко з Артеменком на свій захист покликали клоуна із овощним прізвиськом Іван Помідоров, який з якогось переляку виклав свій бред в замовній статейці.
Але це їх уже не спасе,бо Державне бюро розслідувань, Спеціалізована антикорупційна прокуратура веде розслідування проти названої групи осіб за ознаками скоєного ними злочину ч.2 ст. 364 Кримінального Кодексу України по кримінальних провадженнях відкритих саме за нашими заявами.

Як пише Іван Помідоров, днями нагадала про себе коли-то оспівана екс-губернатором Одеської області Міхо Саакашвілі «горіхова мафія», хвацько «наїхавши» на в. о. начальника Одеської митниці Сергія Тупальського.
Помідорови та Огурцови, ви смішні у своїх безпідставних звинуваченнях. Вашим замовникам це уже не допоможе, бо ми діємо в межах та у спосіб визначених законами України, а ті особи — по безпредєлу. Ось і уся між нами різниця.
Нагадаємо, що горіхи застрягли на митниці через бажання Передерія – Артеменко поживитися «капустою», але надати хоч щось схоже на доказ вимагання не змогли.
Товар «волоські горіхи» належить бійцям АТО, які просто відмовляються платити хабарі чиновникам. Більш того, АТОшники заявили, що припинять свавілля на Одеській митниці власними руками, якщо влада не діє.