протидії корупції
та громадської
експертизи влади

Заява на Матіоса


Сімейство Матіосів, користуючись військовим станом в Україні в окремих областях України, організували корупційну схему. Тому представники  ГО «Всеукраїнська народна рада протидії корупції та громадської експертизи влади»  вирішили розібратись з цим, і  написали заяву на Матіоса.

Голова ГО «Всеукраїнська народна рада протидії корупції та громадської експертизи влади» Анатолій Будник розповідає про те, як сімейство Матіоса, користуючись військовим станом в Україні, організували корупційну схему.
Представники ГО «Всеукраїнська народна рада протидії корупції та громадської експертизи влади»  прийшли, щоб дізнатись до якого часу Матіос буде користуватись своїм службовим повноваженням.
Ми віднесли  до Матіоса заяву про кримінальне порушення його рідним братом, проте радник Матіоса сказали прокурору, що ми «есть конфлікт інтересів» і що він не буде розбиратись «хто» і «що».
Після цього ми офіційно зіставили заяву на ім’я Матіоса Анатолія Васильовича не як до корупціонера, а як до головного військового прокурора.


Слідкуйте за нами
Запрошуємо долучитися до Народної Ради

ПІБ (обов'язково)

E-mail (обов'язково)

Укажіть вашу освіту і покликання

Мітки