Знадобилося півроку, щоб відстояти права своїх побратимів!

Громадська організація «Всеукраїнська народна рада протидії корупції та громадської  експертизи влади» нарешті відстояла права своїх побратимів і добилася повернення незаконно вилученого майна!

Хоча, по допомогу ми зверталися до багатьох державних і недержавних організацій, що повинні захищати права людини, робити це довелося самотужки.

Протягом останніх п*яти місяців, маючи на руках Ухвалу Шевченківського Суду, згідно якої вилучене майно активістів повинно було бути повернено володільцям, наша організація намагалася добитися її виконання майже півроку!

Нагадуємо, що наприкінці вересня минулого року влада почала арешти та переслідування активістів і волонтерів, що висловлювалися проти корупційних дій високопосадовців.

Так, після мітингу під ДФС 25 вересня, представниками силових структур було затримано без пред*явлення будь-яких звинувачень і сильно побито 35 членів «Всеукраїнської народної ради протидії корупції та громадської  експертизи влади», здійснено неправомірний обшук у одного із наших активістів вдома та незаконно вилучено документи та грошові кошти.

У той день відбулося приниження честі і гідності учасників АТО, людей, які ризикували власним життям заради миру і відновлення України, з них зняли і вилучили камуфльований військовий одяг (військову форму), берці, куртки та інші особисті речі, били прикладами по голові і обличчю, заставляли зривати шеврони з військової форми.

Ми раді повідомити, що справедливість взяла гору і сподіваємось, що Україна все ж таки на шляху здійснення реформ і з оновленою поліцією подібні інциденти вже в минулому.