Зустріч активістів «Народної Ради протидії корупції» із керівництвом Одеської митниці

одеська митницяАктивісти ГО «Всеукраїнська Народна рада протидії корупції та громадської експертизи влади» зустрілися із Головою Одеської митниці — пані Юлією Марушевською.  З метою об’єднання зусиль по боротьбі з корупцією на митниці, контрабандою та допомозі в організації реформ, члени нашої організації передали Голові Одеської ДФС актуальні факти, (а таких накопичилось немало!), службової недбалості та зловживань службовим становищем, сприяння контрабандній діяльності та ухилянню від сплати податків до бюджету, та інші факти протизаконних та протиправних дій, як службовців ДФС так і тих хто з ними співпрацює.

Сподіваємось, що надані нами матеріали не буде втрачено, що їх приймуть до відома і, окрім змін облич на ДФС будуть відчутні і зміни в системі її роботи.