ЗВЕРНЕННЯ ДО ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОРУПЦІЙНИХ ДІЙ СПІВРОБІТНИКІВ МВС

До всіх, хто постраждав від корупційних злочинів під керівництвом полковника ГРИГОРІЯ  МАМКИ, заступника начальника ГСУ МВС ДМИТРО БУТА, АНДРІЯ ПОЛІНО – НЕ МОВЧІТЬ!

Після виходу сюжету у програмі Слідство.Інфо на телеканалі hromadske.tv та на «Перший Національний», про взаємовигідне співробітництво одеської митниці і Головного управління МВС, на журналістів, що провели незалежне розслідування цієї резонансної справи та на телеканали почали тиснути «головні герої» сюжету.

Тільки-но уявіть якого тиску зазнають від них суб’єкти господарювання!

Тому, ГО «Народна Рада протидії корупції та громадської експертизи влади», стоячи на варті захисту законих прав і інтересів громадян, звертається до всіх, хто постраждав від корупційних злочинів під керівництвом полковника ГРИГОРІЙ МИКОЛАЙОВИЧА МАМКА, заступника начальника ГСУ МВС ДМИТРО БУТ, АНДРІЯ ПОЛІНО – МИ ШУКАЄМО ПОТЕРПІЛИХ! НЕ МОВЧІТЬ! Всім постраждалим або очевидцям прохання звертатися за адресою: narod.rada.pk@gmail.com або телефонуйте: (050) 179-02-78.

Конфіденційність гарантуємо.