протидії корупції
та громадської
експертизи влади

ЗВІТ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ

Звіт

ГО «Всеукраїнська Народна Рада протидії корупції та громадської експертизи влади», (надалі – Народна Рада),  в інтересах суспільства і громадськості, веде активну, жорстку і дієву боротьбу:

 • З чиновниками і високопосадовцями, що зловживають своїм службовим становищем та прямо чи опосередковано, своїми діями чи бездіяльністю сприяють/беруть участь у здійсненні контрабанди, порушенні митних правил, ухилянні від сплати імпортерами митних зборів і організовують корупційні схеми для експортерів, покривають діяльність конвертаційних центрів та здійснюють інші утиски бізнесу, внаслідок чого державному бюджету завдаються мільйонні збитки.
 • З контрабандистами, які завдають збитків державному бюджету, і завдяки яким страждають чесні суб’єкти господарювання і, ми як громадяни 
 • З особами, що ухиляються від сплати податків і підтримують сепаратистів ДНР і ЛНР. І ті, і інші є злочинцями та зрадниками!

На нашу Державу тисне і атакує зонішній агресор, але, окрім нього, ми повинні тримати оборону та ефективно вирішувати свої нагальні внутрішні проблеми, і тим самим недопустити економічного виснаження і хвиль внутрішніх конфліктів.

СІЧЕНЬ-КВІТЕНЬ

 • Виявили незаконність дій та посприяли усуненню від займаних посад вищого керівництва ДФС України (січень 2015 р.), та директора Департаменту аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Мухіна О.В. Провели Громадську експертизу діяльності Державної фіскальної служби України за період  жовтень-грудень 2014 року. Завдяки наданим нами експертно-аналітичним відомостям та рекомендаціям, Кабінет Міністрів України провів службове розслідування, в наслідок якого Народна Рада:                                     
 • відстояла законні права суб’єктів господарювання, що займалися експортом волоського горіху, які в процесі своєї діяльності  стикались з глобальними перешкодами та вимаганням хабарів посадовцями Одеської та Вінницької митниці. Адже підприємці прагнуть працювати в межах закону!
 • на “заощаджені ” на хабарах кошти Народна Рада організувала матеріальну допомогу воїнам в АТО – 20-му окремому мотопіхотному батальйону.
 • для вирішення проблем демобілізованих учасників бойових дій, Народна Рада спільно з Благодійним Фондом «ЛАЙФ ДЖЕНЕРЕЙШН» розробила і організувала спеціальну програму працевлаштування демобілізованих військових.

 БЕРЕЗЕНЬ-ЧЕРВЕНЬ

 • Народна Рада виявила незаконні дій посадовців Одеської та Вінницької митниць, які сприяли контрабандній діяльності. Завдяки наданим фактам, служба внутрішньої безпеки ДФС провела розслідування і усунула від займаних посад ряд службовців митниці. Нажаль, лише виконавців. Проте, ми доберемося і до високопосадовців, які дахують цей незаконний бізнес!

 ЧЕРВЕНЬ-ЛИПЕНЬ

Народна Рада посприяла наповненню державного бюджету!

Викрито 12  конвертаційних центрів  в Києві та Вінниці. В результаті протизаконної діяльності даних суб’єктів господарювання державний бюджет недоотримав понад 89 млн. грн. ПДВ

 • Завдяки нашим експертно-аналітичним відомостям про зловживання та сприяння уникненню сплати податків деякими суб’єктами господарювання – було звільнено з займаних посад керівництво податкової служби ДФС Вінницької області.
 • Проведено робочі зустрічі із заступником генерального прокурора України Давідом Сакварелідзе та першим заступником Голови Державної фіскальної служби України Біланом С.В. і налагодження плідної та результативної співпраці.
 • Викрита діяльність злочинного угрупування високопосадовців ГСУ МВС України у складі: полковника міліції Мамки Г.М., підполковника міліції Бута Д.С., старшого слідчого ОВС ГСУ МВС старшого лейтенанта міліції Яковлєва С.О. та інших оперативних співробітників, а також та суддів Печерського суду м. Київ.

Завдяки фактам, наданим Народною Радою, проти вищезазначених співробітників ГСУ МВС України порушено кримінальні провадження щодо вчинення ними кримінальних правопорушень.

СЕРПЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ

 • Викрито групу українських компаній, які підтримують сепаратистів Донецька і Луганська та займаються контрабандною діяльністю. ГО «Всеукраїнська народна рада протидії корупції та громадської експертизи  влади» заблокувала роботу офісів компаній ТОВ «ФОРС УКРАЇНА» (код ЄДРПОУ –  39512122) та ТОВ «Міжнародне агентство із захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством в кіберпросторі» (код ЄДРПОУ – 38488288) і здійснила  громадське затримання керівників компаній, на підставі підозр у здійсненні фіктивної підприємницької діяльності, контрабанди та причетності до ввезення на територію України забороненої друкованої продукції, котра містить антиукраїнський, сепаратиський зміст.
 • Викрито фактів корупції на загальну суму 210 тис $ США. На чолі корупційних схем стояли заступник начальника Одеської митниці ДФС Ареф’єва Л. та заступник начальника митного посту «Іллічівськ» Гаврилюк О. 
 • Викрито факти службової недбалості і порушень чинного законодавства України співробітниками Одеської митниці ДФС (заниження митної вартості на користь третіх осіб, сприяння контрабандній діяльності) В результаті протизаконних діянь тільки за серпень і початок вересня 2015 року сума, яку недоотримав бюджет України, склала 290 тис $ США.
 • Викрито контрабандистів: Ореста Фірманюка, Андрія Стельмаха, Дениса Аменева, Віктора Шермана та їх фірми, які діяли по всій території України та завдали збитків державному бюджету на загальну суму понад 500 тис $ США. Заяви Народної Ради, разом з матеріалами та доказами надано  Генеральному Прокурору України, Голові ДФС, а також, до відома: Прем’єр-міністру і Кабінету міністрів України.
 • Викрито факти зловживань службовим становищем співробітниками податкової служби ДФC Голосіївського та Солом’янського районів м. Києва, котрі створювали умови для отримання неправомірної власної вигоди та недоотримання державним бюджетом коштів (податків), які суб’єкти господарювання готові сплачувати.
 • Захистили підприємців від незаконних дій держслужбовців! За зверненням суб’єктів господарювання до ГО «Всеукраїнська народна рада протидії корупції та громадської експертизи влади», захистила від протизаконого тиску співробітникив ДФС вище вказаних районів: ТОВ «Квадро», ТОВ «Квадро-К», мережу магазинів «Буква».

  ЖОВТЕНЬ

 ЗАХИСТ ПРАВ І СВОБОДИ СЛОВА

Протидіємо державним правоохороним органам, що порушують закон та права людини, придушують вільне вираження, переслідують та залякують громадських активістів, представників ЗМІ, і усіх, хто став на боротьбу із хабарництвом та зловживаннями високо посадовців і намагається  відстояти свої права та покарати винних.

 Запрошуємо громадськість, журналістів, підприємців та постраждалих від протиправних дій до співпраці!

 

Слідкуйте за нами
Запрошуємо долучитися до Народної Ради

ПІБ (обов'язково)

E-mail (обов'язково)

Укажіть вашу освіту і покликання

Мітки