протидії корупції
та громадської
експертизи влади

Підтримати нас

Якщо Ви поділяєте наші цілі і наміри і бажаєте прийняти участь у їх здійсненні та підтримати нашу організацію, Ви можете перерахувати свій фінансовий внесок у підтримку ГО «Всеукраїнська Народна Рада протидії корупції та громадської експертизи влади». 

Призначення платежу: добровільна пожертва (благодійні внески) без ПДВ.


 

УВАГА!!!

Пільги по оподаткуванню добровільних пожертв і благодійних внесків для юридичних осіб.
Закон України “Про оподаткування прибутку підприємств”п.5.2.2.

Суми коштів або вартість товарів (робіт,послуг), добровільно перераховані (передані) протягом звітного року до державного бюджету України або до бюджетів місцевого самоврядування, до неприбуткових організацій, визначених у пункті 7.11 статті 7 цього Закону, у розмірі, що перевищує 2 відсотки, але не більше п’яти відсотків оподаткованого прибутку попереднього звітного року, включаються до валових витрат. 

Для фізичний осіб

Закон України «Про податок з доходів фізичних осіб» п.5.3.2.

Суму коштів або вартість майна, переданих платником податку у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям, зареєстрованим в Україні, у розмірі, що перевищує два відсотки, але не є більшим 5 відостків від суми його загального оподаткування доходу такого звітного року, включається до податкового кредиту.

Приклад: Ваш оподаткований дохід за звітний рік складає 100 000 гривень. Цей дохід Ви маєте право зменшити від 2000 до 5000 гривень. 

Слідкуйте за нами
Запрошуємо долучитися до Народної Ради

ПІБ (обов'язково)

E-mail (обов'язково)

Укажіть вашу освіту і покликання

Мітки