КОРУПЦІЯ НЕВМИРУЩА!

Нажаль, в нашій державі для доказу своїх законих прав і вжиттю заходів покарань корупціонерів, які  приживаються при всіх владах  працює лише батіг!
Дипломатичними заходами вас не почують.

В котрий раз наше Громадсье об’єднання намагається подати до Генеральної Прокуратури заяву про факти зловживань і правопорушень посадовими особами ГСУ МВС України, а саме:
  • начальником відділу, підполковником міліції Лиськом М.В.,
  • підполковником міліції Бутом Д.С.
  • та полковником міліції Мамкою Г.М.
  • іншими оперативними співробітниками та суддями Печерського суду
Про корупційний “конвеєр” цих посадовців доповів Президенту України Михайло Саакашвілі. І Президент “підняв” кулак і пригрозив пальцем, але щось цей жест не переконав правопорушників.
Корупційна схема почала набирати нові оберти — високопосадовці МВС заручились підтримкою суддів славнозвісного Печерського суду м.Київа – почали пачками штампувати ухвали (явно не пов’язані з законом) про втручання в господарську діяльність підприємців.
23 липня ми робимо останню дипломатичну спробу достукатися до Генерального прокурора.
Наші вимоги:
  1. Внести відомості про вчинене кримінальне правопорушення службовими особами ГПУ, МВС України до Єдиного реєстру досудових розслідувань, згідно вимогам ст. 214 КПК України та розпочати розслідування.
  2. Притягнути до кримінальної відповідальності в порядку санкції ч.1 ст. 364, ч.1 ст.365, ст.386 КК України працівників ГПУ, які зареєстрували заяву про злочин як звернення громадян в порушення ст.. 216 КПК України пере направили Заяву для розгляду до Прокуратури м. Києва.
  3. Притягнути до кримінальної відповідальності в порядку санкції ч.1 ст. 364, ч.1 ст.365, ст.386, ч.1 ст. 366, ст..206, ч.1 ст. 255 КК України: начальника ГСУ МВС України підполковника Лисько М.В., заступника начальника ГСУ МВС України підполковника Бута Д.С. та заступника начальника ГСУМВС України полковника Мамка Г.М.
Якщо, все ж таки, законність не переможе, ми будемо діяти зрозумілими для них методами.
З вірою у справедливість «ВСЕУКРАЇНСЬКА НАРОДНА РАДА ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ ТА ГРОМАДСЬКОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ВЛАДИ»!